2017 Burç Yorumları

2017 Burç yorumları, burcunuzu neler bekliyor. Burcunuzun yorumu 2017 yılında jüpiter gezegeni terazi burcunda olacak. Peki bu sizin burcunuzu nasıl etkileyecek.

Kova Burcu 2017

2017 yılı ilk yarısı elde edeceklerinizi mücadele ile sonuçlandırma yönelik olurken, değişen koşullara adapte olmaya çalışarak, kendinizi güvende hissetmekte zorlanabilirsiniz. Güven duygusu 2017 yılı önemli temanız olacak. Arkadaşlar, sosyal ilişkileriniz, çevrenizle ilgili konular odaklandığınız alanlar olacak. Aile büyükleri veya ebeveynlerinizle ilgili 2016 ikinci yarısı başlayan konu ve sorunlar bu 2017 yılının ilk yarısı da devam edecek.

Balık Burcu 2017

2017 Balık burcu için ani gelişmelere açık bir yıl size bekliyor. Planlarınızda sıklıkla değişiklik yapmak durumunda kalabilir, şartların hesaplarınızla her daim uymadığına şahit olabilirsiniz. Özellikle yükselen burcu balıklar açısından kariyer başta olmak üzere önemli bir dönüşüm seneni söz konusu. Her şeyden 2017 yılının i bilmediğiniz alanlarda olmaya uygun değil. Risk almak her konuda 2017 yılının ilk yarısı sizi sürpriz durumlarla karşılaştırabilir. Tedbirli ve akıllıca ilerlemek gerekirken, korumaya dönük olmalısınız.

Oğlak Burcu 2017

2017 yılı sevgili Oğlak burcu ve yükselen Oğlaklar açısından hareketli, yoğun ve kararlar alacakları, kendilerini yenileme, farklı yeteneklerini anlama, kariyer ve iş alanlarında atlamalar veya değişimler yaşayabilecekleri etkiler barındırmakta. Oğlak burçları bu sene sorumlulukları açısından kendilerini yorgun ve yükleri artmış hissedecekler. Daha önce ilgilenmediğiniz alanlar bu sene çözmeniz veya içinde olmanız gereken durumlara dönüşebilir.

Yay Burcu 2017

2017 Yay Burcu sevgili yay burcu veya yükselen yay, hareketli bir 2017 yılı geçirmeye adaysınız. Yay burcu 2017 yılı işiniz, kariyeriniz, ailevi konular, ebeveynlerinizle ilgili önemli gelişmeler açısından kontrolünüz dışında ilginç dönüşümlere açık olacaksınız.

Akrep Burcu 2017

2017 Akrep burcu için hareketli ve aktif olacağınız, birçok alanı ve işi bir arada yürütmek durumunda kalacağınız etkiler size bekliyor. Akrep burcu 2017 yılı planlı olmak, organize hareket etmek özellikle 2017 yılının ilk yarısını iyi yönetmek, 2017 yılının ikinci yarısında başarılarınızı pekiştirmek adına önemli olacak. Kontrol duygunuzun yüksek olduğu, finansal alanlarda hırslı ve sonuç odaklı bir bakış açısı edindiğiniz etkiler söz konusu.

Terazi Burcu 2017

Terazi burcu 2017 yılının ilk yarısı yakın çevreniz, kardeşleriniz ve yakın arkadaşlarınızla ilgili konularda yoğunlaşacağınız bir dönem söz konusu. 2017 yılının ilk bölümü özellikle Ocak ile Mart arasında çocuklar ve çocuklarınızla ilgili eski konular, birikmiş meseleler yüzleşmeniz gerekenler arasında olacak. Çocuklar, yakın çevrenizle ilgili birikmiş, bir biçimde üstü örtülmüş aile meseleleri günlük hayatınız ve koşturmalarınız içinde 2017 yılının başında tekrar ele almak zorunda olacağınız alanlar arasında bulunabilir.

Please follow and like us:
Content Protection by DMCA.com